feature image

MOKOSH

NOWA LINIA DO PIELĘGNACJI CIAŁA !

Marka Mokosh Cosmetics to producent wyjątkowych kosmetyków naturalnych. Są one genialne w swojej prostocie i jednocześnie ujmują jakością składników. Marka ta z sukcesem weszła zarówno na polski, jak i na europejski rynek, zdobywając szerokie grono klientów.

Mokosh w swoich kosmetykach łączy tradycyjne surowce z nowoczesną technologią, kompleksowymi badaniami w laboratoriach oraz interesującym designem opakowań. Łączy proste, jednoskładnikowe produkty w kompleksowe rytuały, wykorzystując wiedzę z profesjonalnych gabinetów SPA. Wreszcie łączy ludzi wokół idei świadomego dbania o siebie. 

 

 

 

 

 

Cena: .
.lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

  • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!

  • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH