Med Art Zabieg laserowego zamykania naczyń

Czym jest Med-Art?

Jest to nowoczesna technologia laserowa z wykorzystaniem lasera Med-Art 470, która należy do najbardziej zaawansowanych systemów laserowych.

 

Co wyróżnia Med-Art?

 • To najnowocześniejsza i najlepsza metoda zamykania naczynek i pajączków
 • Metoda jest w pełni bezpieczna i nie pozostawia śladów
 • Po zabiegu można od razu powrócić do codziennych obowiązków
 • Dzięki odpowiednio dobranej energii można usuwać zmiany bez naruszenia ciągłości skóry

Zabieg laserowego zamykania naczyń

 

Jak przebiega zabieg?

Światło laserowe kierujemy w miejsce zmian. Celem działania światła w leczeniu zmian naczyniowych jest hemoglobina i oxyhemoglobina. Po absorpcji energii przez hemoglobinę dochodzi do miejscowego podwyższenia temperatury w obrębie naczyń. Światło naczynia najpierw ulega zmniejszeniu a następnie zostaje całkowicie zamknięte. Podczas zabiegu odczuwalne są niewielkie dolegliwości bólowe o charakterze „szczypania”. Po zabiegu tworzy się niewielki strupek, który goi się w przeciągu 2 tygodni (w zależności od skóry czas ten może być dłuższy lub nieco krótszy).

 

Jakie są efekty?

 • Drobne zmiany naczyniowe i barwnikowe ( teleangiektazje, pajączki) ulegają zamknięciu.
 • Po zakończonym gojeniu niewidoczne są żadne ślady.

 

Komu dedykowany jest zabieg?

 • Każdemu, kto chciałby szybko i skutecznie pozbyć się zmian naczyniowych na twarzy i odkryć piękno swojej skóry na nowo.

 

Kiedy można wykonywać zabieg?

 • Najbezpieczniej w okresie jesienno-zimowym, po skończonym zabiegu obowiązkowa jest fotoprotekcja minimum 30 SPF.
 • Wymagana jest nie opalona skóra ,maksymalny odstęp miedzy ostatnią ekspozycja na słońce nie powinna być mniejsza niż 3 tygodnie

 

Ile zabiegów najlepiej wykonać?

 • W większości przypadków już po jednym zabiegu osiągamy pożądany efekt .
 • W przypadku większych zmian naczyniowych konieczne są 2-3 spotkań w odstępie miesięcznym. Częstotliwość oraz ilość zabiegów ustala kosmetolog prowadzący.

Cena: od 150 PLN
Czas trwania: 30 minut

Pojedyncze naczynka (2-4) 150 PLN, 30 minut;

Nos 250 PLN, 30 minut;

Policzki rozlany rumień scan 350 PLN, 30 minut;

Policzki 300 PLN, 45 minut;

Broda 200 PLN 30 minut;

Cała twarz i broda 450 PLN, 45 minut;

Scan (2-4 obszar rumień) 350 PLN, 45 minut
lub telefonicznie: + 48 48 508 029 577

Podobne usługi

Najnowsze posty na naszym blogu

 • Na Pierwszy Dzień Jesieni przygotowaliśmy dla Was Dzień Otwarty z nową linią Whitelight Diego Dalla Palma. 21 września Zapisy prowadzi recepcja Ego. ZAPRASZAMY! Szara, pozbawiona życia cera. Nierównomierne zabarwienie skóry. Ciemne plamy. ROZWIĄZANIE DIEGO DALLA PALMA – BIAŁE ŚWIATŁO – WHITELIGHT ! Whitelight marki diego dalla palma professional to nowatorski koncept rozjaśniająco-rozświetlający skórę. Łączy zaawansowany … Czytaj dalej Dzień Otwarty w EGO MED SPA 21 września!

 • Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! „CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH” 21.06.2017 godz.18.00   Słońce sprawia, że czujesz się dobrze, pięknie i niezbędne jest dla Twojego zdrowia. Jednak zbyt długie przebywanie na słońcu jest główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Zmarszczki, niedoskonałośći, suchość to efekty wynikające z nadmiernej ekspozycji na UVA, UVB oraz IR. Dlatego zorganizowaliśmy … Czytaj dalej CAŁA PRAWDA O FILTRACH PRZECIWSŁONECZNYCH